Hakkımızda | Kitap Keyfim
Hakkımızda

İlimizde ‘Kitapçı Şeref’ olarak bilinen Şerafettin Ergül’ü tanımayan yoktur. Şuanda Bağçeşme’deki dubleks evinin üst katını komple kitap, gazete, dergi ve plaklara ayırmış durumda. Şuanda kitapkeyfim.com adresinden satış yaptığı kitaplığında 40.000 adet kitap, 3 bin plak, bin gazete ve son olarak önümüzdeki günlerde satışa sunacağı 30 bin adet pulu var. 25 Mart 1975 yılında başladığı pul koleksiyonunu her geçen gün artıran ve şuanda 30 bin adete kadar çıkaran Şerafettin Ergül, yakında çocuklarımıza pul alışkanlığını ile birlikte yazma alışkanlığını kazandırmak için yeni bir projeye imza atacak.

 

Tabi hayalleri büyük. Esas hedefi ise doğası, manzarası ve tarihi dokunun olduğu bir yerde kitap otelini açmak. Dünyanın önemli yazarlarına ev sahipliği yaparak hem yazarların kitaplarını kitap otelinde yazması hem de kitap otelindeki kitaplardan da faydalanmasını istiyor. Ben belediye başkanı olsam işin gerçeği bu projeyi hiç düşünmeden desteklerim. Toplumumuzun en büyük problemi de okumamak değil mi? Hem toplumda okuma alışkanlığı kazandırmak hem de yazarlarımızı kentimize çekmek için önemli bir proje size.

 

İZMİT'te 20 yıldır sahaflık yapan Şerafettin Ergül, kitaplar işyerine sığmayınca internetten satışa başladı.
Yıllarca kent merkezinde bulunan dükkanında sahaflık yapan Şerafettin Ergül, sahaflığa okuma tutkusu nedeniyle başladığını söyledi. Elindeki kitap sayısının 40 bini bulduğunu kaydeden Ergül, elimde çok değerli Osmanlıca eserler olduğunu söyledi.  Şerafettin Ergül, sahaflık yaparak aynı zamanda önemli bir geri dönüşüm gerçek...

 

   
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Sanal Mağaza
İletişim
 
Üye İşlemleri
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum
Siparişlerim
Online Ödeme
 
Kitapçı İşlemleri
Müşteri Hizmetleri
Kitap Satıcıları
Yeni Kitapçı Başvurusu
Kitapçı Girişi
 
Güvenli Alışveriş
Müşteri Hattı
0532 782 60 50
 
Bizi Takip Edin
Kitap Keyfim © 2016